Sieviešu apakšveļa un erotiskā veļa rotaļām guļamistabā * zeķes, kostīmi un apģērbi sievietēm * kur pirkt / e-veikali sievietei dāvanām

apavi un apģērbi sievietēm, erotiskā veļa, dāvanas sievietei

Libido filozofija

Te Viņa atradīs atbildes, kā nopelnīt mīloša vīrieša uzmanību, bet Viņš- mīlošas un erotiskas sievietes skūpstu un atdošanos. Bet piesargies, jo šīs dāvanas sievietei attaisnojas vien Tad, kad esi no sirds un patiesi iemīlējies- dzīvē, pavasarī, kas vai nu nāk, vai ir jau pienācis, bet nemēdz būt aizejošs; un ir it visā, kas Tevi iedvesmo.

Gaumīga erotiskā veļa sievietei un sieviešu apakšveļa ikdienai

Tāpat kā cilvēku saskarsmē, katra to radīta lieta ir arī attiecību produkts, kas apaug ar tām izjūtu pārmijām un gammu, kas rodas to radīšanas un pastāvēšanas laikā. Un to sauc par šīs lietas auru.
Līdzīgi produkta auru ar savu dzīvesveidu ietekmē arī tās patērētājs. Iegādājoties preces, mēs savā ziņā identificējamies un kļūstam neredzami vienoti ne tikai ar to komandu, kura tās ir radījusi, bet arī ar to patērētāju loku, kas šīs preces mēdz iegādāties vēl bez mums. Līdzībās domājot, tas ir kā sapnis, kurš iemājo mūsu ikdienā; kā ballīte, kuras dalībnieki kļūstam, redzami nepamanot katru tās personāžu atsevišķi, bet gan kopumā sastopoties ar tā visa gaisotni. Un kā cita vārdā lai būtu vērts pārcelties kādā ar erotiku caurstrāvotā sapnī, ja ne dēļ patīkama piedzīvojuma, gaisotnes un kopības sajūtas!?Seksīgam dzīvesstilam un erotikai:   Guļamistabas kleitiņas   Pikantā veļa   Korsetes   Zeķes


Sievietes lidojuma augstākais punkts erotikā- sajūtas. Vīrieša lidojums erotikā pārmijas ar iztēli. Erotiska, seksīga apakšveļa kā vīrietim, tā sievietei palīdz atraisīt gan iztēli, gan sajūtas. Erotiska apakšveļa sievietei ir kā deja ar vīrieša iztēli. Vīrietim sieviešu apakšveļa izraisa iekāri- vēlmi sapņot, lidot iztēlē un cerēt izsaiņot sievieti kā sen lolotu dāvanu.


Par kvalitatīvas erotiskās veļas zīmoliem sievietei: uzzini vairāk »

Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai