Sieviešu apakšveļa un erotiskā veļa rotaļām guļamistabā * zeķes, kostīmi un apģērbi sievietēm * kur pirkt / e-veikali sievietei dāvanām

apavi un apģērbi sievietēm, erotiskā veļa, dāvanas sievietei

Padomi vīrietim

Kā dāvanu sievietei izvēloties kādu erotisku veļas komplektiņu, Tu nevari kļūdīties- sievieti tas vienmēr iepriecinās. Tie būs divi zaķi ar vienu šāvienu – draudzene laimīga un pašam prieks. Bez tam – viņa noteikti novērtēs Fancy pieejamo zīmolu kvalitāti un ērtumu, kā arī sievietēm veltīto īpašo uzmanību.  Tomēr uzzināt savas mīļotās izmērus nav ne uz pusi tik interesants darbiņš kā sajūsmināties par pašu veļu. Te būs pāris padomi, kas Tev palīdzēs orientēties sieviešu erotiskās un apakšveļas pasaulē:

1. Izmēri
Uzzināt sievietes veļas izmērus patiesībā ir pavisam vienkārši. Nē, Tev nav savai draudzenei tas tiešā tekstā jāpajautā, tādējādi izgāžot visu pārsteigumu jau pašā sākumā. Vienkārši sagaidi, kad viņa ieiet dušā un ātri ieskaties viņas apakšveļas atvilknē. Uz tās ir jābūt birkām ar izmēriem. Ja neatrodi izmērus apakšveļas atvilktnē, pameklē birkas uz draudzenes biksēm vai svārkiem. Katrā gadījumā - te būs izmēru tabula, kas Tev palīdzēs saprast, kas ir kas.

2. Stils
Pavēro, ko Tava draudzene vislabprātāk valkā, par ko interesējas. Izpēti jaunumus un ieteiktās preces, un pasapņo, kādā erotiskajā vai apakšveļā Tu viņu vēlētos redzēt. Īstā apakšveļas izvēle būs kaut kur pa vidu.

Ja nu gadījumā Tava mīļotā no erotiskās veļas dāvanas pasūtīšanas brīža līdz tās saņemšanai būs nokritusies svarā par 10 kg (kas gan ir maz ticams) un līdz ar to būs mainījušies arī viņas apakšveļas izmēri, sieviete tik un tā novērtēs Tavas pūles un uzmanību, saņemot tik intīmu dāvanu. Un šādos ārkārtas gadījumos Tev būs pieejams 14 dienu preču apmaiņas serviss, kas nokārtos visu tā, lai apmierināts būtu gan Tu, gan Tava meitene.


Par kvalitatīvas erotiskās veļas zīmoliem sievietei: uzzini vairāk »

Dāvini dāvanas - SPA komlekti skaistumkopšanai